TVS Elpatron 300 watt

TVS Elpatron på 300 watt er et praktisk valg til din håndklæderadiator. Med indbygget afbryder og justerbar termostat kan du nemt styre temperaturen i badeværelset. Den elegante kromfinish gør den til en stilfuld tilføjelse til enhver indretning.

TVS Elpatron 300 watt koster lige nu 1.289 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.282 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.282 kr (09. april 2026) og 1.289 kr (05. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.289 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS Varmelegeme med afbryder termostat og timer-funktion 300 watt Krom
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS el-patron rund 300 W med afbryder, termostat og timerfunktion i krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TVS Varmelegeme med afbryder, termostat og timer-funktion . 300 watt. Krom
1.384 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.463 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS El-patron 300 watt med timerfunktion, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS Elpatron 300 watt m/afbryder, termostat & timerfunktion, krom
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Termostater