TVS Eldo 9

5.0 (3 anmeldelser)

TVS Eldo 9 håndklæderadiator kombinerer funktionalitet med elegant design, perfekt til moderne badeværelser. Med en indbygget timer og el-tilslutning får du altid varme og tørre håndklæder uden besvær. Den polerede rustfri stålfinish tilføjer en stilfuld detalje.

TVS Eldo 9 koster lige nu 1.529 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.439 kr (03. juni 2026) og 1.599 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.529 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, poleret rustfri stål
1.529 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, poleret rustfri stål
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TVS Eldo 9 El Håndklæderadiator med timer 860 x 530 mm. Poleret Rustfri stål
1.774 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.853 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, poleret rustfri stål
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
TVS Eldo 9 Buet Håndklædetørrer med timer f/El-tilslutning 860 x 530 mm, Poleret Rustfri Stål
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
TVS hndklderadiator ELDO 9 POLERET RF m/timer
1.861 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS Eldo 9 håndklædetørrer, el, 53x86 cm, poleret rustfri stål
1.999 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS Eldo 9 El Håndklæderadiator med timer 860 x 530 mm Poleret Rustfri stål
2.004 kr
+ fri fragt
Total: 2.004 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.3%

Specifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Håndklædeholdere