TVS Eldo 6

TVS Eldo 6 er en stilfuld el håndklæderadiator med indbygget timer og termostat, der holder dine håndklæder dejligt varme. Den kræver ingen væskepåfyldning og er udført i poleret rustfrit stål, hvilket gør den både praktisk og elegant i ethvert badeværelse.

TVS Eldo 6 koster lige nu 1.349 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.259 kr (03. juni 2026) og 1.439 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.349 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
TVS Eldo 6 L håndklædetørrer, el, 50x69 cm, poleret rustfrit stål
1.349 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TVS Eldo 6 el håndklæderadiator med timer, 690x500 mm, poleret rustfrit stål
1.569 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.648 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS Eldo 6 el håndklæderadiator med timer 690x500 mm poleret rustfrit stål
1.573 kr
+ fri fragt
Total: 1.573 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
ELDO 6 med lige rr og timer
1.582 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.621 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS Eldo 6 L håndklædetørrer, el, 50x69 cm, poleret rustfrit stål
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
TVS Eldo 6 L håndklædetørrer med el-tilslutning og timer. Leveres i poleret rustfrit stål
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS Eldo 6 L håndklædetørrer, el, 50x69 cm, poleret rustfrit stål
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS Eldo 6 L håndklædetørrer, el, 50x69 cm, poleret rustfrit stål
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.1%

Specifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Håndklædeholdere