TVS Eldo 4 håndklædetørrer

TVS Eldo 4 er en elegant og funktionel elektrisk håndklædetørrer designet til moderne badeværelser. Med en indbygget termostat kan du nemt opretholde en behagelig temperatur mellem 45-55 grader. Timerfunktionen giver dig fleksibilitet i brugen, og det stilrene sorte design passer perfekt ind i enhver badeværelsesindretning.

TVS Eldo 4 håndklædetørrer koster lige nu 2.429 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.255 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.255 kr (03. juli 2026) og 2.429 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.429 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, sort
2.429 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
TVS Eldo 4 sort lakeret 1400 x 345 mm
2.563 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.602 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, sort
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
TVS Eldo 4 håndklædetørrer med timer 1400 x 345 mm,poleret sort
2.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, sort
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS el eldo 4 håndklæderadiator med timer 1400 x 345 mm 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap Sort
2.712 kr
+ fri fragt
Total: 2.712 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS Eldo 4 håndklædetørrer, el, 34,5x140 cm, sort
2.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TVS el eldo 4 håndklæderadiator med timer 1400 x 345 mm. 2 og 4 timers timer mulighed ved tryk på knap. Sort
3.105 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.184 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.7%

Specifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Håndklædeholdere