TVS El-patron 300 watt sort

TVS El-patron 300 watt sort er designet til montering i bunden af TVS håndklædetørrere. Den har trinløs termostat, afbryder og kontrollampe, hvilket gør det nemt at styre temperaturen direkte på håndklædetørreren. El-patronen passer til TVS design håndklædetørrere og giver mulighed for el-opvarmning af håndklæderadiatoren.

TVS El-patron 300 watt sort koster lige nu 1.263 kr. En stigning på 11,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.132 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.132 kr (29. juni 2026) og 1.263 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.263 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS varmelegeme EL 300 watt Sort
1.263 kr
+ fri fragt
Total: 1.263 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS el-patron 300 W i sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS El-patron 300 watt, sort
1.929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.968 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS el-patron med termostat, sort
1.959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS