TVS El-patron 300 watt krom

Denne TVS el-patron på 300 watt er perfekt til din håndklædetørrer. Med trinløs termostat og indbygget afbryder tilbyder den præcis temperaturkontrol. Den elegante kromfinish passer nemt ind i ethvert moderne badeværelse.

TVS El-patron 300 watt krom koster lige nu 1.281 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.189 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.189 kr (18. juni 2026) og 1.281 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.281 kr hos vvsfittings.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TVS varmelegeme EL 300 watt. Krom
1.281 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS el-patron 300 W i krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
TVS 300W varmelegeme, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS varmelegeme EL 300 watt Krom
1.318 kr
+ fri fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS El-patron 300 watt, krom
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS El-patron, 300 watt, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.2%

Specifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Varmeapparater