TVS el-patron 300 W børstet guld

TVS el-patron 300 W i børstet guld er designet til montering nederst på TVS håndklædetørrere. Den har trinløs termostat, afbryder og kontrollampe, hvilket gør det nemt at regulere varmen direkte på håndklædetørreren. Passer til TVS design håndklædetørrere og giver mulighed for el-opvarmning af håndklæderadiatoren.

TVS el-patron 300 W børstet guld koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.620 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.620 kr (30. maj 2026) og 1.836 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
TVS el-patron 300 W i børstet guld
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TVS varmelegeme 300 watt børstet guld
1.732 kr
+ fri fragt
Total: 1.732 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
TVS El-patron 300 watt, børstet guld
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
TVS el-patron med termostat, børstet guld
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TVS