TVILUM Function Plus skrivebord

TVILUM Function Plus skrivebord kombinerer funktionalitet og stil. Det er udført i hvid folie med robuste ståldetaljer og inkluderer en praktisk skuffe til opbevaring. Perfekt til det moderne hjemmekontor, hvor plads og orden er essentielt.

TVILUM Function Plus skrivebord koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 12,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 980 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 980 kr (09. maj 2026) og 1.099 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos SELTA.

Sammenlign priser

Bedste pris
SELTA favicon
SELTA
FUNCTION PLUS SKRIVEBORD 70512GOGO49 FAST PRIS HVID
1.099 kr
+ 199 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
TVILUM Function Plus skrivebord, m. skuffe hvid folie og hvid stål
1.179 kr
+ fri fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Tvilum Function Plus skrivebord Mat hvid : Erling Christensen Møbler
1.409 kr
+ fri fragt
Total: 1.409 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Skriveborde