Turtle Beach VelocityOne Flight

4.3 (1 anmeldelse)

Turtle Beach VelocityOne Flight er det ideelle joystick for flysimuleringsentusiaster. Med præcise kontrolfunktioner og ergonomisk design tilbyder det problemfri betjening til PC og Xbox. Perfekt til både begyndere og erfarne piloter.

Turtle Beach VelocityOne Flight koster lige nu 3.020 kr. En stigning på 17,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.574 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.574 kr (21. april 2026) og 3.049 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.020 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Turtle Beach VelocityOne Flight Quadrant & Yoke Xbox / PC
3.020 kr
+ fri fragt
Total: 3.020 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Turtle Beach VelocityOne Flight Control System
3.049 kr
Total: 3.049 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Turtle Beach Velocityone Flight X
3.380 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Turtle Beach VelocityOne Flight-spilcontroller, PC / Xbox
3.395 kr
Total: 3.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Turtle Beach VelocityOne Flight joystick og throttle til PC
3.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Turtle Beach
Kategori: Spilcontrollere
farve: Black
forbindelse: Kablet
kompatibilitet: PC, Xbox One, Xbox Series X / S
type: Flybetjening