Turtle Beach Stealth Ultra Wireless Controller

Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
1.614 krSPAR 7%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Turtle Beach Stealth Ultra Wireless Controller er en trådløs spilcontroller designet til Xbox-konsoller, pc'er og Android-spiltelefoner. Den leveres med en opladningsdock og er udviklet til gamere, der ønsker høj ydeevne og alsidighed. Controlleren har præcisionsfremstillede komponenter, som giver dig en konkurrencefordel under spil. Justerbare strømtilstande bidrager til længere spiloplevelser.

Turtle Beach Stealth Ultra Wireless Controller koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (09. maj 2026) og 1.499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Turtle Beach Stealth Ultra Trådløs Controller
1.499 kr
Total: 1.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Turtle Beach Stealth Ultra + Charge Dock Wired Android
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Turtle Beach Stealth Ultra Wireless Controller. Incl. Charge Dock Black
1.550 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Turtle Beach Stealth Ultra-spilcontroller, Xbox / PC
1.614 kr
Total: 1.614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Turtle Beach
Kategori: Spilcontrollere