Turtle Beach Stealth Pro Wireless Headset

Bedste pris
Stabil pris
2.599kr
3.199 krSPAR 19%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Turtle Beach Stealth Pro Wireless Headset leverer krystalklar lyd og komfort til din gamingoplevelse. Med trådløs teknologi og aktiv støjreduktion får du en uforstyrret spiloplevelse. Headsettet er designet til langvarig brug med sin ergonomiske opbygning og justerbare pasform.

Turtle Beach Stealth Pro Wireless Headset koster lige nu 2.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.599 kr (17. april 2026) og 2.599 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.599 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Turtle Beach Stealth Pro for Xbox Black
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Turtle Beach Stealth Pro Wireless Headset Black
2.960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Turtle Beach Stealth PRO trådløst headset sort
2.998 kr
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Turtle Beach Stealth Pro trådløst gaming headset med mikrofon
3.199 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.268 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Turtle Beach
Kategori: Hovedtelefoner og headset