Turtle Beach Stealth 600 Gen 3

4.5 (2 anmeldelser)
Turtle Beach Stealth 600 Gen 3
Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.179 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev ultimativ lydkvalitet med Turtle Beach Stealth 600 Gen 3. Dette trådløse gaming headset er kompatibelt med Xbox, PlayStation, PC og flere platforme. Nyd en bekvem og trådløs oplevelse med indbygget mikrofon og krystalklar lyd til dine spil og chats.

Turtle Beach Stealth 600 Gen 3 koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (16. april 2026) og 799 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Turtle Beach Stealth 600 Gen 3 White
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Turtle Beach Stealth 600 GEN3 trådløst headset hvid
933 kr
Total: 933 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Turtle Beach Stealth 600 Gen3 Wireless Headset White
1.020 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming headset trådløst Turtle Beach TBS-2102-15 hvid
1.179 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Turtle Beach
Kategori: Hovedtelefoner og headset