Turtle Beach Recon kablet controller til Xbox Hvid

Bedste pris
Faldet 15.3%
254kr
729 krSPAR 65%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Turtle Beach Recon kablet controller leverer præcis kontrol til dine Xbox-spiloplevelser. Kompatibel med Xbox Series X og Windows 10, giver den dig mulighed for at nyde dine spil med perfekt komfort og responsivitet i et stilrent hvidt design.

Turtle Beach Recon kablet controller til Xbox Hvid koster lige nu 254 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 303 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 254 kr (16. juli 2026) og 303 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 254 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Turtle Beach Recon Controller Controller PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sort Grå Hvid
254 kr
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Turtle Beach Recon Controller White Wired Controller
282 kr
+ 39 kr fragt
Total: 321 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Turtle Beach Recon Controller, hvid, Xbox Series S/X / Xbox One / PC
300 kr
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Turtle Beach Recon Controller Controller PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sort Grå Hvid
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Turtle Beach Recon Controller Hvid Sort
370 kr
+ 40 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Turtle Beach Recon kablet controller til Xbox Hvid
729 kr
+ 69 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 15.3%

Specifikationer

Mærke: Turtle Beach
Kategori: Spilcontrollere