Turtle Beach Recon Cloud

Turtle Beach Recon Cloud er en alsidig controller, der kombinerer trådløs frihed på Android-enheder med præcis kontrol til Xbox Series X|S og Xbox One. Den har en batterilevetid på op til 30 timer og kan også bruges kablet via USB-C til Windows-pc'er. Denne controller er ideel til både mobil- og konsol-gamere, der søger fleksibilitet og ydeevne.

Turtle Beach Recon Cloud koster lige nu 522 kr. En stigning på 73,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 301 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 301 kr (20. maj 2026) og 522 kr (21. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 522 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Turtle Beach Recon cloud controller d4x. Wireless Controller Android
522 kr
+ 39 kr fragt
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Turtle Beach Recon Cloud Wireless Controller Black
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Turtle Beach Recon Cloud trådløs controller sort
570 kr
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Xbox controller Turtle Beach Recon Cloud sort, kablet/USB-C
1.099 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.168 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Turtle Beach