Tunturi sandbag 15 kg

Bedste pris
Stabil pris
589kr
929 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Tunturi sandbag 15 kg er en solid fitnesssæk med fire robuste håndtag, ideel til forskellige styrketræningsøvelser. Den er fremstillet i slidstærkt materiale, der kan bruges både inde og ude. Vægten kan justeres ved at fjerne sandsække, hvilket gør den velegnet til varierende træningsniveauer. Sækken måler 56 cm i længden og har en diameter på 23 cm.

Tunturi sandbag 15 kg koster lige nu 589 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 589 kr (09. maj 2026) og 589 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tunturi Power Bag 15 Kg.
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bokseshoppen DK favicon
Bokseshoppen DK
Tunturi sandbag 15 kg
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Fitnessshoppen DK favicon
Fitnessshoppen DK
Tunturi PowerBag 15 kg
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Sportgymbutikken DK favicon
Sportgymbutikken DK
Strength Bag 15 kg, Tunturi
929 kr
Total: 929 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tunturi