Trybike Løbecykel Vintage Rose

Trybike løbecykel i vintage rosé er den perfekte start for små cyklister. Den har et retrolook med brun saddel og store beige hjul, der træner barnets balance og koordination. Designet i robust stål, er den både holdbar og stilfuld, ideel til at udforske verden på en sikker måde.

Trybike Løbecykel Vintage Rose koster lige nu 645 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 644 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 644 kr (30. maj 2026) og 810 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 645 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Trybike Balance / Løbecykel 2 Hjul Vintage Pink
645 kr
+ fri fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Trybike 2 hjul stål Vintage Rose
810 kr
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Trybike 2 Hjul Stål Vintage Rose
820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Trybike 3-Hjul, Vintage Rose
878 kr
+ fri fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
TryBike Løbecykel Steel Vintage Edition
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trybike
Kategori: Cykler