Trybike 2-Hjulet Løbecykel Vintage Grøn

Bedste pris
Stabil pris
699kr
932 krSPAR 25%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Trybike's 2-hjulede løbecykel i vintage grøn kombinerer et retrolook med moderne design. Denne cykel, med sin brune saddel og store beige hjul, hjælper dit barn med at træne balance og koordinering. Ideel til små cyklister, der skal udvikle en tidlig fornemmelse for bevægelse og frihed.

Trybike 2-Hjulet Løbecykel Vintage Grøn koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 840 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (29. maj 2026) og 840 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Trybike Balance / Løbecykel 2 Hjul Vintage Grøn
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Trybike 2 wheels steel Vintage green
708 kr
+ 39 kr fragt
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Trybike 2 Hjul Stål Vintage Grøn
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Trybike 2 hjul stål Vintage grøn
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
TryBike Løbecykel Steel Vintage Edition
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Trybike 3-Hjul, Grøn
932 kr
+ fri fragt
Total: 932 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trybike
Kategori: Cykler