Trybike 2-Hjul Steel Vintage Blå

4.8 (17 anmeldelser)
Trybike 2-Hjul Steel Vintage Blå
Bedste pris
Stabil pris
649kr
814 krSPAR 20%
hos Babysam.dk
På lagerFri fragtLaveste

Trybike's 2-hjulede løbecykel i vintage blå er perfekt til at udvikle dit barns balance og kropsforståelse. Med sit retrodesign, brun saddel og synlige beige egere er den både stilfuld og funktionel. Skab en sjov og lærerig start for den lille cyklist.

Trybike 2-Hjul Steel Vintage Blå koster lige nu 649 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 790 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (29. maj 2026) og 790 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Tribike Løbecykel, 2 Hjulet Vintage blå
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Trybike Balance / Løbecykel 2 Hjul Blå
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
TryBike Løbecykel Steel Vintage Edition
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Trybike 2 Hjul Stål Vintage Blå
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Trybike 2 hjul Stål Vintage blå
814 kr
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trybike
Kategori: Cykler
aldersgruppe: Kids'
farve: Blue
stelmateriale: Stål
type: Løbecykel