Trust Tytan 2.1

Trust Tytan 2.1 højttalersæt imponerer med tovejs satellitter og en kraftfuld basenhed med basrefleks. Den dybe, velafbalancerede lyd er nem at tilpasse med en praktisk volumen- og basreguleringsfunktion. Ideel til både musikelskere og filmfanatikere, der søger høj kvalitet til computere og mobile enheder.

Trust Tytan 2.1 koster lige nu 599 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (06. maj 2026) og 599 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Trust Tytan 2.1 Computerhøjttalere
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Trust Tytan 2.1 Speaker Set 2.1 Kanal Sort
621 kr
+ 39 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
TRUST TYTAN 2.1 SPEAKER Højttalere
770 kr
+ 49 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Tytan 2.1 højttaler, sort
1.029 kr
Total: 1.029 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Højttalere