Trust GXT 703 Riye

4.6 (160 anmeldelser)
Trust GXT 703 Riye
Bedste pris
Stabil pris
1.096kr
1.829 krSPAR 40%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Trust GXT 703 Riye gaming stol kombinerer komfort og funktionalitet i et stilfuldt design. Med en holdbar gaslift og polstrede armlæn er stolen både justerbar og støttende. Det åndbare stof sikrer, at du kan spille i timevis uden at bekymre dig om overophedning.

Trust GXT 703 Riye koster lige nu 1.096 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.329 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.096 kr (04. maj 2026) og 1.329 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.096 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Trust GXT 703 Riye Gamingstol
1.096 kr
Total: 1.096 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Trust GXT 703 RIYE Gamer Stol Sort
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Trust GXT 703 RIYE Gamer Stol Elastisk stof Op til 140 kg
1.612 kr
+ fri fragt
Total: 1.612 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
GXT 703 Riye Gaming Stol Sort
1.829 kr
Total: 1.829 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Spillestole