Tristar Miniovn OV-3620 19 ltr.

Bedste pris
Stabil pris
531kr
799 krSPAR 34%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Tristar Miniovn OV-3620 19 ltr. er en kompakt miniovn med 19 liters kapacitet. Den har en timer på op til 60 minutter og et temperaturområde fra 0 til 230°C. Ovnen har dobbelt glaslåge, hvilket giver godt overblik under tilberedning. Den leveres med bageplade og grillrist og egner sig til både grill, bagning og ristning.

Tristar Miniovn OV-3620 19 ltr. koster lige nu 531 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 50 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 531 kr (09. maj 2026) og 531 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 531 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tristar OV-3620 Mini oven 19 L 1300 W
531 kr
+ 210 kr fragt
Total: 741 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Tristar TRI3620 Miniovn 19 ltr.Â
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Tristar OV-3620 miniovn : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tristar