Tristar IK-6162 Dobbelt Induktionskogeplade

Bedste pris
Stabil pris
582kr
1.299 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Tristar IK-6162 er en fritstående dobbelt induktionskogeplade med to kogezoner på 19 og 16 cm. Den har en samlet effekt på 3500 W fordelt på 1500 og 2000 W, 10 effektniveauer og et digitalt LCD touchpanel. Kogepladen har timerfunktion op til 180 minutter, automatisk grydedetektion, låsefunktion, automatisk sluk, overophedningsbeskyttelse og skridsikre fødder. Overfladen er lavet af sikkerhedsglas, som er nem at rengøre.

Tristar IK-6162 Dobbelt Induktionskogeplade koster lige nu 582 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 607 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 582 kr (10. juli 2026) og 607 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 582 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tristar IK-6162 Dobbelt Induktionskogeplade
582 kr
+ 39 kr fragt
Total: 621 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tristar Induktionsplatta Dubbel IK-6162 19&16cm LCD Touch
887 kr
Total: 887 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tristar IK-6162 Induktionskogeplade 19/16cm 3500 W
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Induktionsplade Dobbelt IK-6162 19&16cm LCD Touch
1.299 kr
Total: 1.299 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tristar