Trio Lighting Blake

Bedste pris
Stabil pris
705kr
919 krSPAR 23%
hos LampeGuru.dk
På lagerLaveste

Trio Lighting Blake er en matsort gulvlampe i et stilrent design, fremstillet i metal og beregnet til indendørs brug. Lampen kombinerer moderne æstetik med funktionalitet og passer ind i mange forskellige indretninger. Velegnet til at skabe behagelig belysning i stuen eller andre opholdsrum.

Trio Lighting Blake koster lige nu 705 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 719 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 705 kr (03. juli 2026) og 719 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 705 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Trio Lighting Blake genopladelig gulvlampe, sort
705 kr
+ 39 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Trio Lighting Blake gulvlampe, sort
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Trio Lighting Blake gulvlampe, sort
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Trio Lighting Blake gulvlampe, sort
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Blake LED Gulvlampe m-sort
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Trio Lighting Blake gulvlampe med USB, sort
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trio Lighting
Kategori: Lamper