Triax IFA 384

4.9 (54 anmeldelser)

Triax IFA 384 er en antenneforstærker med fire udgange, ideel til fordeling af kabel-TV i hjemmet. Dens selv-terminerende funktion minimerer behovet for slutmodstand på ubenyttede udgange. Med godkendelse fra YouSee og Stofa sikrer den en pålidelig forbindelse til både TV og FM-radio.

Triax IFA 384 koster lige nu 509 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 507 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 507 kr (31. marts 2026) og 509 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Triax Forstærker med 4 udgange, Yousee/Stofa godkendt
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Forstrker IFA 384, 4 udgange, 85-1006MHz, 0-12dB, YouSee Ready/Stofa approved Triax
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Forstærker med 4 udgange Yousee/Stofa
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Triax IFA 384 antenneforstærker
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Ifa 384 Forstærker, 4 Port
617 kr
+ 78 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Ifa 384 Forstærker, 4 Port Stofa/Yousee
628 kr
+ 79 kr fragt
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Triax Forstærker med 4 udgange, Yousee/Stofa godkendt
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Triax antenneforstærker IFA 384 indendørs 4 udgange
851 kr
+ 49 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Triax
Kategori: Lyd og video splitterkabler og omskiftere