TRENDnet TPE-TG84

TRENDnet TPE-TG84 er en avanceret 8-ports Gigabit PoE+ switch, der sikrer hurtig og stabil dataoverførsel. Ideel til netværk med behov for ekstra strømtilførsel til enheder, den leverer op til 120 W samlet strøm og er både desktop- og vægmonterbar.

TRENDnet TPE-TG84 koster lige nu 687 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 681 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 681 kr (16. april 2026) og 789 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 687 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TRENDnet TPE TG84
687 kr
+ 39 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trendnet TPE-TG84 8-port Gigabit PoE+ switch
789 kr
+ 79 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
TRENDnet TPE LG84 Switch 8-porte Gigabit PoE+
825 kr
+ 49 kr fragt
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TRENDnet TPE TG84 Switch 8-porte Gigabit PoE+
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Disconetto.dk favicon
Disconetto.dk
Gigabit Power over Ethernet switch TPE-TG84
1.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.0%

Specifikationer

Mærke: Trendnet
Kategori: Hubs og switches
antal ethernet-porte: 8 porte
funktioner: Gigabit-ethernet, PoE
type: Switches