TRENDnet TPE-TG44G

4.6 (25 anmeldelser)

TRENDnet TPE-TG44G er en effektiv 8-port Gigabit netværksswitch, ideel til små og mellemstore virksomheder. Den understøtter Power over Ethernet (PoE) på 4 porte, hvilket giver mulighed for nem installation af IP-kameraer, trådløse adgangspunkter og mere. Med en samlet båndbredde på 16 Gbps er denne switch designet til at håndtere krævende netværksmiljøer.

TRENDnet TPE-TG44G koster lige nu 490 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (08. april 2026) og 559 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 490 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TRENDnet TPE TG44g
490 kr
+ 39 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Netværksswitch Trendnet TPE-TG44G 8-porte PoE+
559 kr
+ 69 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
TRENDnet TPE TG44g Switch 8-porte Gigabit PoE+
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TRENDnet 8-port GREENnet Gigabit PoE+
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Disconetto.dk favicon
Disconetto.dk
Gigabit Power over Ethernet switch TPE-TG44G
1.639 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trendnet
Kategori: Netværk