Trangia Stormkøkken 25-1 UL

Bedste pris
Stabil pris
999kr
1.240 krSPAR 19%
hos HUNTERS´ POINT ApS
På lagerLaveste

Trangia Stormkøkken 25-1 UL er det ideelle valg til outdoor-elskere, der søger pålideligt og let køkkengrej. Med sin vægt på blot 930 gram er det let at transportere, og gasbrænderen sikrer nem madlavning på vandre- eller campingture.

Trangia Stormkøkken 25-1 UL koster lige nu 999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (05. april 2026) og 999 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos HUNTERS´ POINT ApS.

Sammenlign priser

Bedste pris
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Trangia 25-1 Stormkøkken UL Aluminium M/gasbrænder.
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
CAMP ON TOP favicon
CAMP ON TOP
Trangia Stormkøkken 25-1 til gasbrænder
1.050 kr
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-10 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Trangia Stormkøkken 25-1UL/GB
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Trangia 25-1 UL m. Gasbrænder
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Trangia Stormkøkken 25-1ul M/gasbr. Stormkøkken
1.240 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Trangia Stormkøkken 25-1ul M/gasbr. Stormkøkken
1.240 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Køkkenudstyr