Trangia 25-5 UL Stormkøkken

Bedste pris
Stabil pris
1.049kr
1.399 krSPAR 25%
hos HUNTERS´ POINT ApS
På lagerLaveste

Trangia 25-5 UL Stormkøkken er din ideelle partner til friluftsliv, med et komplet køkkensæt inklusiv gasbrænder, non-stick kasseroller og pande. Dens letvægtskonstruktion i ultralet aluminium gør den nem at transportere, perfekt til 3-4 personer på campingtur.

Trangia 25-5 UL Stormkøkken koster lige nu 1.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.049 kr (05. april 2026) og 1.049 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.049 kr hos HUNTERS´ POINT ApS.

Sammenlign priser

Bedste pris
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Trangia 25-5 Stormkøkken UL Aluminium m/gasbrænder
1.049 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Trangia sæt 25-5 UL Stormkøkken med gasbrænder
1.115 kr
+ fri fragt
Total: 1.115 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Trangia Stormkök 25-5UL m/gasbr.
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Stormkök 25-5UL m/gasbr.
1.276 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.315 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
1.276 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.315 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Trangia 25-5 UL GB
1.380 kr
+ fri fragt
Total: 1.380 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Trangia Stormkøkken 25-5 Ul M/Gas
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Køkkenudstyr