Trangia 25-3 UL

Bedste pris
Stabil pris
999kr
1.300 krSPAR 23%
hos Wolf Tactical
På lagerFri fragtLaveste

Trangia 25-3 UL er et alsidigt kogesæt i let aluminium, perfekt til campingeventyr. Det indeholder en gasbrænder, to kasseroller på 1,5 og 1,75 liter samt en nonstick pande på 22 cm, der gør madlavningen i det fri nem. Ideelt til både nybegyndere og erfarne friluftsentusiaster.

Trangia 25-3 UL koster lige nu 999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (15. april 2026) og 999 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Wolf Tactical.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Trangia Sæt 25-3 UL m/gasbr Stormkøkken med gasbrænder
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Trangia stormkøkken 25-3 UL Alu/Nonstik med gasbrænder, 3-4 pers. Madlaving
1.050 kr
+ fri fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Trangia 25-3 UL GB
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Stormkök 25-3UL m/gasbr.
1.300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
1.300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Køkkenudstyr