Trangia 25-3 UL

Bedste pris
Stabil pris
568kr
740 krSPAR 23%
hos ScandiHills Camping & Outdoor DK
På lagerLaveste

Trangia 25-3 UL stormkøkken er ideelt til eventyr i naturen. Fremstillet i ultralet aluminium, kommer det med spritbrænder, to kasseroller og en nonstick pande, hvilket gør det perfekt til at tilberede måltider for 3-4 personer. Dette sæt er kendt for sin holdbarhed og effektivitet.

Trangia 25-3 UL koster lige nu 568 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 568 kr (12. maj 2026) og 619 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 568 kr hos ScandiHills Camping & Outdoor DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
ScandiHills Camping & Outdoor DK favicon
ScandiHills Camping & Outdoor DK
Trangia Stormkøkken 25-3 Ultra Light 25-3 Ultra Light m/spritbrænder
568 kr
+ 48 kr fragt
Total: 616 kr
På lager
Leveringstid: <i class="fa fa-check"></i> På lager | Afsendes 1-2 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Trangia stormkøkken 25-3 UL Alu/Nonstik til sprit, 3-4 pers. Madlaving
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Trangia 25-3UL Stormkøkken
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Trangia 25-3 UL
720 kr
+ fri fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Trangia Sæt 25-3 UL Stormkøkken med spritbrænder
720 kr
+ 39 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Trangia 25-3 Stormkök UL
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
25-3 Stormkök UL
740 kr
+ 39 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
25-3 Stormkök UL
740 kr
+ 39 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Campingkogegrej og -spisestel