Trangia 25-1 UL Stormkøkken

Trangia 25-1 UL Stormkøkken er perfekt til udendørs madlavning for 3-4 personer. Med en vægt på kun 911 g er det let at transportere, og dets effektive varmeudnyttelse sikrer madlavning i al slags vejr. Den eksklusive Power Pink farve markerer Trangias 100-års jubilæum, og spritbrænderen gør det nemt at tilberede måltider under åben himmel.

Trangia 25-1 UL Stormkøkken koster lige nu 699 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 684 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 684 kr (05. maj 2026) og 699 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Wolf Tactical.

Sammenlign priser

Bedste pris
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Trangia Sæt 25-1 UL Power Pink Stormkøkken med spritbrænder
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Trangia 25-1 UL Anniversary, Power Pink
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
CAMP ON TOP favicon
CAMP ON TOP
Trangia 25-1UL Stormkøkken UL, Power Pink 100 års Jubilæumsudgave
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-10 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Trangia 25-1ul Stormkök Ul Power Pink Stormkøkken
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Trangia 25-1ul Stormkök Ul Power Pink Stormkøkken
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.0%

Specifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Campingkogegrej og -spisestel