Trangia 25-1 UL Cloudberry

Trangia 25-1 UL Cloudberry er et ultimativt stormkøkken, designet til tre til fire personer. Med sin lette konstruktion på kun 911 g er det let at transportere, samtidig med at det sikrer effektiv varmeudnyttelse selv i blæsende vejr. Perfekt til udendørs eventyr, hvor du kan nyde madlavning i naturen.

Trangia 25-1 UL Cloudberry koster lige nu 600 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 579 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (13. juni 2026) og 699 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 600 kr hos Wolf Tactical.

Sammenlign priser

Bedste pris
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Trangia Sæt 25-1 UL Cloudberry Stormkøkken med spritbrænder
600 kr
+ 39 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
ScandiHills Camping & Outdoor DK favicon
ScandiHills Camping & Outdoor DK
Trangia komplet madlavningssæt 25-1/UL Cloudberry
649 kr
+ 43 kr fragt
Total: 692 kr
På lager
Leveringstid: På lager
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Trangia 25-1UL Power Orange
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Trangia 25-1 UL Anniversary, Cloudberry
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
CAMP ON TOP favicon
CAMP ON TOP
Trangia 25-1UL Stormkøkken UL, Northern Pine 100 års Jubilæumsudgave
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-10 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Trangia 25-1ul Stormkök Ul Cloudberry Stormkøkken
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Trangia 25-1ul Stormkök Ul Cloudberry Stormkøkken
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Campingkogegrej og -spisestel