Trangia 25-1 UL

Trangia 25-1 UL er det klassiske stormkøkken, der har været en del af outdoor-verdenen i 90 år. Dette lette sæt indeholder to kasseroller, en stegepande, spritbrænder og vindskærme, alt i robust og varmeledende aluminium, velegnet til 3-4 personer.

Trangia 25-1 UL koster lige nu 544 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 544 kr (09. april 2026) og 549 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 544 kr hos MAXiPRO.

Sammenlign priser

Bedste pris
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
25-1 Stormkök UL
544 kr
+ 39 kr fragt
Total: 583 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Trangia 25-1 Stormkøkken UL
544 kr
+ 39 kr fragt
Total: 583 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Trangia stormkøkken 25-1 UL Alu til sprit, 3-4 pers. Madlaving
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Trangia Sæt 25-1 UL Stormkøkken med spritbrænder
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Trangia 25-1 Stormkök UL
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Trangia 25-1 UL
660 kr
+ fri fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Trangia 25-1 Stormkøkken UL Aluminium
660 kr
+ 39 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Trangia
Kategori: Campingkogegrej og -spisestel