TP-Link Tapo P115

Få kontrol over dine elektroniske apparater med TP-Link Tapo P115 Smart Stik. Dette kompakte stik lader dig tænde og slukke for dine enheder via en brugervenlig app på din smartphone. Med indbygget energiforbrugsmåler kan du også holde øje med dit strømforbrug og optimere energibesparelsen. TP-Link Tapo P115 er det ideelle valg til smart hjemmeautomatisering.

TP-Link Tapo P115 koster lige nu 123 kr. En stigning på 20,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 102 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 102 kr (16. juni 2026) og 129 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 123 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tapo P115 Smart stik Trådløs
123 kr
Total: 123 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-LINK Tapo P115 Fjärrstyrt uttag med strömförbrukningsmätning
124 kr
Total: 124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Tapo P115 Mini Smart Wi-Fi Socket Energy Monitoring
128 kr
+ 39 kr fragt
Total: 167 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Tapo P115 Smart Wifi-fjernstrømskontakt med energimåling 1-pak
129 kr
Total: 129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tapo P115 Smart stik Trådløs
139 kr
+ 39 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
TP-Link Tapo P115 smart-stik
159 kr
+ 79 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
RobotterOnline.dk favicon
RobotterOnline.dk
Tapo P115 Smart stik Trådløs
249 kr
+ 89 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.1%

Specifikationer

Mærke: Tapo
Kategori: Sikkerhed i hjemmet