TP-Link Tapo D235

4.7 (549 anmeldelser)
TP-Link Tapo D235
Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.010 krSPAR 41%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Tapo D235 er et video-dørklokkekamera med 2K-opløsning, der giver skarpe billeder og et bredt synsfelt. Kameraet har farvenatvision og kan registrere mennesker, kæledyr, køretøjer og pakker, så du modtager notifikationer direkte på din telefon. Dørklokken kan bruges både med batteri og ved kabeltilslutning, hvilket giver fleksibel installation ved hoveddøren eller indgangspartiet.

TP-Link Tapo D235 koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 36,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 949 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (16. juli 2026) og 949 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Tapo D235 dørklokkekamera
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Tapo D235 kamera dørklokke
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tp-link Tapo D235 Video Doorbell Camera
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Tapo D235 V1
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Tapo video-dørklokkekamera /Tapo D235
1.010 kr
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Elektronik