TP-Link Tapo C720

4.7 (38 anmeldelser)

TP-Link Tapo C720 er et pålideligt udendørs sikkerhedskamera med 2K QHD-opløsning, der sikrer skarpe optagelser døgnet rundt. Med indbyggede projektører og AI-understøttelse kan kameraet reducere falske alarmer ved at skelne mellem mennesker, dyr og køretøjer. Det vejrbestandige design gør det ideelt til udendørs installationer, og materialet kan gemmes lokalt eller i skyen.

TP-Link Tapo C720 koster lige nu 849 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 788 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 788 kr (16. april 2026) og 849 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Tapo C720 trådløst udendørskamera med projektør
849 kr
Total: 849 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Tapo C720 2K QHD Smart Floodlight Camera
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Tapo Smart projektørkamera /Tapo C720
937 kr
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Tapo C720 IP-sikkerhedskamera Udendørs 2560 x 1440 pixel Væg
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer