TP-Link Tapo C425

4.4 (1 anmeldelse)

TP-Link Tapo C425 er et smart overvågningskamera, der passer til både indendørs og udendørs brug. Det har en 4MP opløsning for skarpe billeder og tilbyder trådløs installation via WiFi. Kameraet er udstyret med tovejskommunikation, så du kan tale og lytte via enheden. Med IP66-klassificeringen er det vejrbestandigt, og det genopladelige batteri sikrer op til 300 dages drift.

TP-Link Tapo C425 koster lige nu 679 kr. En stigning på 13,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (17. april 2026) og 679 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 679 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Tapo C425 Overvågningskamera med Wifi
679 kr
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Tapo C425 Smart trådløst sikkerhedskamera, Hvid
762 kr
+ fri fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Tapo C425 udendørs overvågningskamera
763 kr
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Tapo C425 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Tapo Smart trådløst sikkerhedskamera /Tapo C425
898 kr
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Tapo C425 Smart Wire-free Security Camera
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Tapo C425 Smart Wire-free Security Camera
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
antal: 4 enheder
brug: Bolig
funktioner: Bevægelsessensor, Med Wi-fi, Med lyd, Nattesyn, Til kæledyr, Trådløs
placering: Udendørs