TP-link Tapo C420S2

4.5 (547 anmeldelser)
TP-link Tapo C420S2
Bedste pris
Stabil pris
909kr
2.311 krSPAR 61%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

TP-link Tapo C420S2 er et fleksibelt overvågningssystem med to kameraer designet til både indendørs og udendørs brug. Kameraerne har farvenatsevne, så du kan overvåge klart selv i mørke, og tovejskommunikation, der gør det muligt at tale direkte igennem dem. Tilslut let systemet til dit hjemmenetværk via den medfølgende bro og modtag notifikationer ved bevægelsesdetektion. Med mulighed for skybaseret eller lokal lagring kan du sikre videooptagelser op til 512 GB. Kameraerne er genopladelige og kan køre op til 180 dage på en opladning.

TP-link Tapo C420S2 koster lige nu 909 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 909 kr (17. april 2026) og 909 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 909 kr hos Boligcenter.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Overvågningskamera sæt TP-Link Tapo C420S2 trådløst, IP65, 2 kameraer
909 kr
+ 79 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Tapo C420S2 2K Wire-free camera 2-pack
1.161 kr
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tapo C420S2 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2560 x 1440
1.282 kr
Total: 1.282 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Tapo C420S2 Overvågningskamera 2-pak
1.289 kr
Total: 1.289 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Tapo Smart Wire-Free Security Camera System /Tapo C420S2
1.393 kr
Total: 1.393 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link IPCam Tapo C420S2 WIFI
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Tapo C420s2 Pære Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 2560 X 1440 Pixel Væg
1.524 kr
Total: 1.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Tapo C420s2 Pære Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 2560 X 1440 Pixel Væg
2.311 kr
Total: 2.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer