TP-Link Tapo C325WB

4.8 (809 anmeldelser)

TP-Link Tapo C325WB er et avanceret udendørs sikkerhedskamera, der tilbyder 2K QHD Live View og ColorPro Night Vision for skarpe farvede optagelser, selv i svagt lys. Kameraet er vejrfast og kan tilsluttes trådløst via Wi-Fi eller kablet via Ethernet for pålidelig overvågning. Optagelser kan gemmes på et Micro-SD-kort eller i Tapo-skylagring.

TP-Link Tapo C325WB koster lige nu 525 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (16. april 2026) og 525 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 525 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tapo C325WB Netværksovervågningskamera Udendørs 2688 x 1520
525 kr
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Tapo C325WB Trådløst overvågningskamera
549 kr
Total: 549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Tapo C325WB ColorPro Outdoor Security Wi-Fi Camera
584 kr
+ 39 kr fragt
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Tapo C325WB Kugle IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Tapo C325WB V1 Netværksovervågningskamera Udendørs 2688 x 1520
679 kr
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
TP-Link Tapo C325WB Kugle IP-sikkerhedskamera Indendørs & udendørs 2688 x 1520 pixel Væg
838 kr
+ 35 kr fragt
Total: 873 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Tapo C325wb Wifi Security Camera
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Tapo C325wb Wifi Security Camera
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
farve: Black, White
funktioner: Bevægelsessensor, Med Wi-fi, Med lyd, Nattesyn, Trådløs
placering: Udendørs