TP-Link Omada EAP245

4.7 (369 anmeldelser)

TP-Link Omada EAP245 er et effektivt trådløst access point, der tilbyder stærk og stabil Wi-Fi-forbindelse. Det understøtter dual band med hastigheder op til 1300 Mbps på 5 GHz og 450 Mbps på 2,4 GHz. Elegant design, der kan monteres i loftet eller på væggen, gør det ideelt til både hjem og kontor.

TP-Link Omada EAP245 koster lige nu 591 kr. En stigning på 15,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 513 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 513 kr (16. april 2026) og 591 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 591 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Omada EAP245 Trådløs forbindelse Hvid
591 kr
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link EAP245 AC1750 Wireless Dual Band Gigabit Ceiling Mount Access Point
644 kr
+ 39 kr fragt
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Omada EAAS545 Access point AC1750
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Eap245
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link EAP245 adgangspunkt
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Omada EAP245 Trådløs forbindelse Hvid
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Eap245
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link EAP245
951 kr
Total: 951 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.2%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Trådløse adgangspunkter