TP-Link M7450

4.7 (945 anmeldelser)

TP-Link M7450 er et kompakt 4G LTE mobilt Wi-Fi-hotspot, der tilbyder op til 300 Mbps hastighed. Med dual-band-teknologi kan det forbinde op til 32 enheder. Det genopladelige batteri sikrer op til 15 timers brug, og det integrerede display viser vigtig statusinformation.

TP-Link M7450 koster lige nu 823 kr. En stigning på 9,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (14. april 2026) og 828 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 823 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link M7450 Mobilt hotspot 300Mbps Ekstern
823 kr
Total: 823 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link M7450 4G-router med modem AC1200
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link M7450 4G-Router
890 kr
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link mobile 4G LTE network, tft screen, internal antenna,black/gray
926 kr
Total: 926 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link M7450 300Mbps LTE-Advanced Mobile Wi-Fi
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link M7450 Mobilt hotspot 300Mbps Ekstern
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link M7450 Mobile 4g Lte Wlan Router
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link M7450 Mobile 4g Lte Wlan Router
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.5%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere