TP-Link JetStream TL-SG3452XP

4.6 (18 anmeldelser)

TP-Link JetStream TL-SG3452XP er en administreret L2+ switch, der tilbyder 48 PoE-porte med et samlet 500W effektbudget, hvilket sikrer pålidelig strømforsyning og netværksforbindelse. Med 4 SFP+ slots og fleksible administrationsmuligheder er denne switch ideel til professionelle netværksmiljøer, hvor effektivitet og sikkerhed er i fokus.

TP-Link JetStream TL-SG3452XP koster lige nu 3.996 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.992 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.992 kr (01. maj 2026) og 5.510 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.996 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link JetStream TL-SG3452XP V1 Switch 52-porte Gigabit PoE+
3.996 kr
Total: 3.996 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link JetStream 52-port Gigabit og 4-port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch med 48-port PoE+
4.359 kr
Total: 4.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link TL-SG3452XP JetStream 48-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 48-Port PoE+
5.794 kr
+ fri fragt
Total: 5.794 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Omada Switch 48x GE SG3452XP 4xSFP
6.349 kr
+ fri fragt
Total: 6.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Jetstream 48-port Poe 500w Switch
7.939 kr
Total: 7.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Jetstream 48-port Poe 500w Switch
7.939 kr
Total: 7.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Hubs og switches