TP-Link EAP620 HD

Bedste pris
Stabil pris
850kr
1.494 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link EAP620 HD er et avanceret access point, der leverer lynhurtig og stabil WiFi 6 forbindelse. Med dual-band teknologi tilbyder enheden dataoverførselshastigheder på op til 1201 Mbit/s på 5 GHz-båndet og 574 Mbit/s på 2,4 GHz-båndet. Perfekt til både hjem og kontorer med høj densitet af brugere.

TP-Link EAP620 HD koster lige nu 850 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 873 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 850 kr (28. april 2026) og 873 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 850 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link EAP620 HD Trådløs forbindelse Hvid
850 kr
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link EAP620 HD AX1800 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point
941 kr
+ 39 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link AX1800 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point
971 kr
Total: 971 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link EAP620 HD Trådløs forbindelse Hvid
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
TP-Link EAP620 HD access point hvid, 1800 Mbps
1.229 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.308 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Trådløse adgangspunkter