TP-Link EAP225-Outdoor

4.8 (2 anmeldelser)

TP-Link EAP225-Outdoor er et robust access point designet til udendørs brug, som tilbyder højhastigheds WiFi med op til 1.2 Gbps over dobbeltbånd. Med en IP65-vejrbestandig kapsling kan det modstå barske vejrforhold, mens MU-MIMO-teknologi og beamforming optimerer netværkskapaciteten. Ideel til at skabe et stabilt og effektivt udendørs netværk.

TP-Link EAP225-Outdoor koster lige nu 599 kr. En stigning på 10,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 544 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 544 kr (25. april 2026) og 599 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Omada EAAS525 Roaming-adgangspunkt AC1200
599 kr
Total: 599 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Indoor/Outdoor Access Point
620 kr
+ 39 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link EAP225-Outdoor Trådløs forbindelse Hvid
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Eap225 Outdoor Access Point
661 kr
Total: 661 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Eap225 Outdoor Access Point
674 kr
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Omada Outdoor WiFi AP, Gigabit, 2x2 MU-MIMO, Passive PoE, Face
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Omada WL-AP Access Point EAP225-Outdoor
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link EAP225-Outdoor Wireless AP
849 kr
Total: 849 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.7%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Trådløse adgangspunkter