TP-Link EAP225

4.7 (613 anmeldelser)

TP-Link EAP225 er et avanceret dual band access point, der leverer en sømløs trådløs oplevelse. Med hastigheder op til 867 Mb/s på 5 GHz-båndet og 300 Mb/s på 2,4 GHz-båndet, er det ideelt til både erhverv og hjemmenetværk. Den stilfulde enhed monteres nemt i loftet eller på væggen og understøtter strøm via POE, hvilket gør installationen fleksibel og ukompliceret.

TP-Link EAP225 koster lige nu 526 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 491 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 491 kr (28. april 2026) og 526 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 526 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Omada EAP225 Trådløs forbindelse Hvid
526 kr
Total: 526 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link EAP225 AC1350 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Omada EAAS525 Roaming-adgangspunkt AC1350
549 kr
Total: 549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link EAP225 Accesspunkt
557 kr
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link EAP225
590 kr
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Omada WL-AP Access Point EAP225 AC1350
628 kr
+ fri fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Eap225 Dual Band Access Point
739 kr
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Eap225 Dual Band Access Point
739 kr
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.0%

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Trådløse adgangspunkter