TP-Link EAP211-Bridge KIT

4.5 (41 anmeldelser)
TP-Link EAP211-Bridge KIT
Bedste pris
Stabil pris
1.136kr
1.429 krSPAR 21%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link EAP211-Bridge KIT er en trådløs netværksbro, der skaber et stabilt punkt-til-punkt-link mellem to steder op til 1 km fra hinanden. Løsningen er ideel til at forbinde bygninger, parkeringspladser eller kamerainstallationer uden behov for at trække kabler. Kittet leveres færdigparret og klar til installation, med understøttelse af PoE og tre Gigabit Ethernet-porte pr. enhed. Velegnet til udendørs brug.

TP-Link EAP211-Bridge KIT koster lige nu 1.136 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.186 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.136 kr (16. juli 2026) og 1.186 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.136 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Omada Eap211-bridge Kit Netværksbro 867 Mbit/s Hvid
1.136 kr
Total: 1.136 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT V1 867Mbps
1.160 kr
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link EAP211-BRIDGE KIT bridge/repeater
1.260 kr
+ fri fragt
Total: 1.260 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-Link EAP211-Bridge KIT trådløs netværksbro 2-pak
1.290 kr
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT V1 867Mbps
1.295 kr
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT V1 867Mbps
1.429 kr
+ fri fragt
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Telefoni