TP-Link Deco XE75 Pro

4.6 (1 anmeldelse)

TP-Link Deco XE75 Pro leverer enestående WiFi-dækning i hele hjemmet med avanceret WiFi 6E teknologi. Tri-band systemet reducerer netværkstrængsel ved at udnytte et dedikeret 6 GHz-bånd. Det dækker op til 670 m², hvilket gør det ideelt til større hjem eller kontorer, hvor der er behov for hurtig og stabil internetforbindelse.

TP-Link Deco XE75 Pro koster lige nu 2.499 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.490 kr (05. maj 2026) og 2.767 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco XE75 Pro 3-pack Mesh
2.499 kr
Total: 2.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco XE75 Pro V1 Wi-Fi-system
2.767 kr
Total: 2.767 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco XE75 Pro AXE5400 Tri-Band Mesh WiFi 6E System Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco XE75 Pro Wi-Fi 6E AXE5400 Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet
3.072 kr
Total: 3.072 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tp-link Deco Xe75 Pro Axe5400 Whole-home Mesh Wi-fi 6e System
3.480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Xe75 Pro Wi-fi 6e Axe5400 Mesh 3-pack
5.499 kr
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Xe75 Pro Wi-fi 6e Axe5400 Mesh 3-pack
5.499 kr
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco XE75 Pro V1 Wi-Fi-system
6.349 kr
+ fri fragt
Total: 6.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere