TP-Link Deco XE75

4.7 (1 anmeldelse)
TP-Link Deco XE75
Bedste pris
Stabil pris
2.238kr
2.990 krSPAR 25%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Deco XE75 AXE5400 tilbyder et pålideligt og hurtigt mesh-netværk til hele hjemmet. Med Wi-Fi 6E og et nyt 6 GHz-bånd får du maksimal hastighed og dækning uden døde zoner. Systemet kan håndtere op til 200 enheder og er nemt at installere via TP-Link Deco-appen.

TP-Link Deco XE75 koster lige nu 2.238 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.238 kr (30. april 2026) og 2.299 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.238 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Xe75 Wifi 6e Axe5400 Mesh Router 3-pack
2.238 kr
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system
2.358 kr
Total: 2.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco XE75 AXE5400 3-pakke
2.489 kr
Total: 2.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco XE75 Wi-Fi 6E AXE5400 Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet
2.623 kr
Total: 2.623 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ROUTER TP-LINK DECOXE75 3-PACK
2.779 kr
+ fri fragt
Total: 2.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Tp-link Deco Xe75 Wifi 6e Axe5400 Mesh Router 3-pack
2.790 kr
Total: 2.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco XE75 3-pack WiFi 6E Mesh
2.990 kr
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco XE75 AXE5400 Tri-Band Mesh Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax
2.990 kr
+ fri fragt
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere