TP-Link Deco XE75

4.7 (1 anmeldelse)
TP-Link Deco XE75
Bedste pris
Stabil pris
1.914kr
2.739 krSPAR 30%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Deco XE75 er et avanceret mesh-system, der leverer hurtig og stabil Wi-Fi 6E-dækning op til 500 m². Med tri-band teknologi og AI-baseret mesh tilpasses netværket automatisk for optimal ydeevne. Systemet inkluderer to noder, hver med tre gigabit Ethernet-porte, ideelt til hjem med behov for pålidelig og omfattende trådløs forbindelse.

TP-Link Deco XE75 koster lige nu 1.914 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.914 kr (29. marts 2026) og 1.914 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.914 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system
1.914 kr
Total: 1.914 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
TP-link Deco XE75 Mesh-system med Wifi 6E AXE5400 2-pack
1.949 kr
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco XE75 AXE5400 Tri-Band Mesh Wi-Fi 6E System Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax
2.198 kr
+ fri fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco XE75 Wi-Fi 6E AXE5400 Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet
2.557 kr
Total: 2.557 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system
2.739 kr
+ fri fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Broer og routere