TP-Link Deco X75 Pro

Bedste pris
Stabil pris
1.290kr
2.319 krSPAR 44%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

TP-Link Deco X75 Pro er en mesh router med Wi-Fi 6E og AXE5400 tri-band teknologi. Systemet er AI-drevet og designet til at dække store områder med stabilt og hurtigt trådløst netværk. Deco X75 Pro understøtter både Wi-Fi 6 og Wi-Fi 6E samt multi-band forbindelse, hvilket gør den velegnet til hjem med mange enheder. Routeren har GigE og 2.5 GigE porte og kan dække op til 230 m² pr. enhed.

TP-Link Deco X75 Pro koster lige nu 1.290 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.290 kr (09. maj 2026) og 1.290 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.290 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
TP-Link Deco X75 Pro 1-pack Router
1.290 kr
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TP-Link Deco XE75 Pro Mesh router Wi-Fi 6
1.404 kr
+ fri fragt
Total: 1.404 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Deco XE75 Pro Wi-Fi 6E AXE5400 Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet
1.617 kr
Total: 1.617 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TP-Link Deco XE75 Pro V1 Wi-Fi-system
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Trådløse routere